Koristeći 20-godišnje iskustvo, naši galvanizirani limovi osiguravaju izvrsnu trajnost, obradivost i otpornost na koroziju za globalne industrijske primjene.
1. Sastav sirovine
1. Sastav sirovina
Hladno valjani čelični trakovi:
Zaštitni premaz se sastoji od čistog cinka (Zn) ili cink-aluminij (Al-Zn) legure , nanosi se metodom uranjanja u toplo stanje kako bi se stvorio metalurški povezani sloj koji sprječava koroziju i oštećenje okolišem.
2. Precizan proizvodni proces
Naši pocinčani rolovi prolaze kroz strogi, kontinuirani proizvodni proces kako bi se osigurala jednolika kvaliteta i performanse:
3. Globalni standardi i specifikacije
Naši pocinčani zavojnici proizvedeni su u skladu s važećim međunarodnim standardima, osiguravajući pristup tržištima i dosljednost u radnim performansama širom svijeta:
Ključni globalni standardi
| Regija | Standardi | Osnovni zahtjevi |
| Sjeverne Amerike | ASTM A653/A653M | Određuje oznake premaza (G30-G90) i mehanička svojstva (natezna čvrstoća: 230-550 MPa). |
| Europa | EN 10346 | Obuhvaća proizvode s termički nanijetim premazom (Zn, Al-Zn) s rigoroznim pravilima mase premaza i duktilnosti. |
| Japan | JIS G3302 | Fokusiran na masu premaza (Z12-Z60) i kvalitetu površine za uporabu u industriji. |
| Australia | AS/NZS 4671 | Definira kriterije performansi za strukturni i svakodnevni galvanizirani čelik. |
| Međunarodni | ISO 3575 | Globalni referentni standard za zavojnice od niskougljičnog čelika s termički nanijetim cinkom. |
Specifikacije proizvoda
4. Certifikacija i jamstvo kvalitete
Naša posvećenost kvaliteti potvrđena je međunarodno priznatim certifikatima:
Ispod je sveobuhvatni tehnički list za cinkom obložene zavojnice, organiziran prema globalnim standardima i tehničkim parametrima kako bi ispunio međunarodne zahtjeve za prepoznatljivost i jasnoću:
Cinkani kalem: Tehničke specifikacije i usklađenost s međunarodnim standardima
Opći parametri proizvoda
| Uređaj za upravljanje | Raspon | Međunarodne uobičajene vrijednosti |
| Kvaliteta materijala | Niskougljični čelik, HSLA čelik | DX51D, DX52D, DX53D, SGCC, S220GD |
| Debljina | 0,12 mm - 6,00 mm | 0,3 mm, 0,5 mm, 0,8 mm, 1,0 mm, 2,0 mm |
| Širina | 600 mm - 1850 mm | 1000 mm, 1219 mm, 1500 mm, 1800 mm |
| ID spirale | 508 mm (20 inča), 610 mm (24 inča) | 508 mm (standardno za većinu tržišta) |
| Težina spirale | 3MT - 8MT | 5MT - 7MT (uobičajeno za logistiku) |
| Površinska obrada | Redovna svjetlucavost, smanjena svjetlucavost, bez svjetlucavosti | Bez svjetlucavosti (kvaliteta za automobilsku industriju) |
| Vrsta obloge | Vruće pocinčavanje cinkom (Zn), Zn-Al legura (55% Al) | Čisti cink (opća upotreba), Zn-Al (visoka otpornost na koroziju) |
Specifikacije prevlake od cinka
| Oznaka prevlake | Masa cinkovog premaza (g/m², obostrano) | Ekvivalent debljine (μm) | Tipična primjena |
| Z40 | 40 | 5.7 | Unutarnja suha okruženja |
| Z60 | 60 | 8.6 | Blago izlaganje na otvorenom |
| Z80 | 80 | 11.4 | Opća gradnja |
| Z100 | 100 | 14.3 | Poljoprivredno opremu |
| Z120 | 120 | 17.1 | Konstrukcije na otvorenom |
| Z180 | 180 | 25.7 | Obalne područje |
| Z275 | 275 | 39.3 | Upotreba u teškoj industriji |
| Z350 | 350 | 50 | Teški uvjeti korozije |
Mehanička svojstva
| Imovina | Raspon | Standard testiranja |
| Soprtnost na povlačenje | 270MPa - 550MPa | ISO 6892-1, ASTM E8 |
| Snaga prinosa | 220MPa - 500MPa | ISO 6892-1, ASTM E8 |
| Produljenje (A80mm) | 10% - 40% | ISO 6892-1, ASTM E8 |
| Savijanje | 180° savijanje, bez pukotina (d=0-3t) | EN 10113-3, ASTM E290 |
Regionalno Standardna uključenost
Sjeverna Amerika (ASTM A653/A653M)
| Razred | Granica izdržljivosti na povlačenje (MPa) | Svaka vrsta vozila mora imati svojstveni sustav za upravljanje snagama. | Produženje (%) | Oznaka prevlake |
| CS Tip B | ≥230 | 310-450 | ≥30 | G30-G90 |
| HSLAS 350 | ≥240 | 350-500 | ≥20 | G30-G90 |
| HSLAS 450 | ≥310 | 450-600 | ≥15 | G30-G90 |
| HDG Strukturni | ≥345 | 450-600 | ≥18 | G60-G90 |
Europa (EN 10346)
| Razred | Granica izdržljivosti na povlačenje (MPa) | Svaka vrsta vozila mora imati svojstveni sustav za upravljanje snagama. | Produženje (%) | Masa oblake (g/m²) |
| DX51D | 280-360 | 270-500 | ≥28 | Z10-Z275 |
| DX53D | 240-320 | 270-410 | ≥30 | Z10-Z275 |
| S220GD | ≥220 | 300-430 | ≥26 | Z10-Z275 |
| S350GD | ≥350 | 420-550 | ≥18 | Z10-Z275 |
Japan (JIS G3302)
| Razred | Granica izdržljivosti na povlačenje (MPa) | Svaka vrsta vozila mora imati svojstveni sustav za upravljanje snagama. | Produženje (%) | Oznaka prevlake |
| SGCC | ≥280 | 300-420 | ≥20 | Z12-Z60 |
| SGCD1 | ≥240 | 270-380 | ≥30 | Z12-Z60 |
| SGCD2 | ≥210 | 270-380 | ≥34 | Z12-Z60 |
| SGH400 | ≥400 | 490-610 | ≥18 | Z12-Z60 |
Kina (GB/T 2518)
| Razred | Granica izdržljivosti na povlačenje (MPa) | Svaka vrsta vozila mora imati svojstveni sustav za upravljanje snagama. | Produženje (%) | Masa oblake (g/m²) |
| DC51D+Z | 280-360 | 270-500 | ≥28 | Z10-Z275 |
| DC53D+Z | 240-320 | 270-410 | ≥30 | Z10-Z275 |
| Q195 | ≥195 | 315-430 | ≥33 | Z40-Z275 |
| Q235 | ≥235 | 375-500 | ≥26 | Z40-Z275 |
Australija/Novi Zeland (AS/NZS 4671)
| Klasa | Minimalna granica razvlačenja (MPa) | Minimalna vlačna čvrstoća (MPa) | Masa oblake (g/m²) |
| C250 | 250 | 330 | 100-275 |
| C350 | 350 | 430 | 100-275 |
| C450 | 450 | 500 | 100-275 |